Nb1 Eredmények Foci – Nb1 Eredmények Foi Chrétienne

A félidő közepén négy sárga lapot osztott ki Berke Balázs játékvezető, hogy megfékezze az indulatokat, mert a játékosok többet foglalkoztak egymással, mint a labdával. A második félidő második helyzetéből megduplázta előnyét a vendégcsapat – Kovács István volt eredményes -, ami a találkozó addig közepes tempóját tovább lassította. Időbe telt, amíg a cserékkel felfrissített Vasas próbált helyzeteket kialakítani, de a hazaiak sokat hibáztak mezőnyben, így még szépíteniük sem sikerült. A fehérváriak néhány kontrából több veszélyes lehetőséget alakítottak ki, de előnyüket a hajráig nem tudták növelni. Akkor azonban a csereként alig fél perce pályán lévő Tamás Krisztián értékesített egy ziccert. A két csapat szezonbeli harmadik összecsapásán először szerzett pontot a vendégcsapat, s mindjárt hármat. A Videoton februárt követően ismét legyőzte a Vasast. Diósgyőr-Paks 1-0 A kiesés elkerüléséért harcoló Diósgyőr 1-0-ra legyőzte a vendég Paks csapatát. A bennmaradásért küzdő DVTK – amely előzőleg sorozatban kilenc mérkőzésen maradt nyeretlen, ráadásul a legutóbbi hat alkalommal ki is kapott – paksi öngóllal nyert szombaton.

Teljes film

-re lépett előre. Haladás-Újpest 1-1 A Haladás 1-1-es döntetlent játszott a vendég Újpest csapatával. Az új stadionjukban változatlanul veretlen szombathelyiek egy esetleges győzelemmel nagy lépést tettek volna a bennmaradás felé, így azonban a hátralevő két fordulóban továbbra is élvonalbeli tagságuk meghosszabbításáért kell harcolniuk. A lila-fehérek – akik szerdán a Puskás Akadémiával játszanak a Magyar Kupa döntőjében – még mindig versenyben vannak a harmadik helyért. Mindössze kilenc perc telt el a találkozóból, amikor előnybe került a hazai csapat, ez pedig alapjában határozta meg az első félidőt. Az újpestiek szinte végig fölényben futballoztak az első negyvenöt percben, de a házigazdák a vezetés birtokában nem is erőltették a támadásokat, és higgadtan védekeztek. A fordulást követően gyorsan egyenlített az Újpest, Zsótér Donát szépségdíjas kapufás góllal egalizált. A játékrész közepén Novothny Soma fordíthatott volna, de a veterán Király Gábor hárított. Az utolsó percekre megélénkült a találkozó, a 87. percben Ramos – illetve a kipattanóból Williams – révén úgy tűnt, a meccslabdát a Haladás rontotta el.

Magyar

Nb1 eredmények foi chrétienne

Apróhirdetés Ingyen – Adok-veszek, Ingatlan, Autó, Állás, Bútor

Apróhirdetés Ingyen – Adok-veszek,Ingatlan,Autó,Állás,Bútor

Újság, folyóirat, magazin/Sport magazinok normal_seller 0 Látogatók: 10 Kosárba tették: 0 Megfigyelők: 0 NÉPSPORT 1972 NB1 EREDMÉNYEK FOCI A termék elkelt fix áron. Fix ár: 1 000 Ft Kapcsolatfelvétel az eladóval: A tranzakció lebonyolítása: Szállítás és csomagolás: Regisztráció időpontja: 2010. 06. 15. Értékelés eladóként: 99. 89% Értékelés vevőként: 100% fix_price Az áru helye Magyarország Átvételi hely Budapest XV. kerület Aukció kezdete 2022. 04. 03. 20:36:10 Szállítás és fizetés Termékleírás Szállítási feltételek Elérhető szállítási pontok Állapota fotó szerint, szép állapot Személyes átadás Rákospalotán, később pontosítom, vagy szívesen postázom Amennyiben más postázást szeretne, kérem írjon vásárlás előtt KINT BŐRÖND MPL Csomagautomatába előre utalással 750 Ft /db Személyes átvétel 0 Ft - Más helyszínt nem tudok biztosítani, később pontosítom. TERMÉKEK, MELYEK ÉRDEKELHETNEK Kapcsolódó top 10 keresés és márka

Saturday, 02-Jul-22 20:32:13 UTC tekercses-zsindely-felrakása