Dvtk Meccs Élő Közvetítés Online

A találkozó kezdetéig pedig a jobb oldali (mobil nézetben: fenti) navigációs sáv segítségével meg lehet nézni, hogyan várja Bódog Tamás vezetőedző és Kocsis Gergő a találkozót, illetve az utazással, jegyvásárlással kapcsolatos hasznos információk is olvashatók. Szólj hozzá a DVTK hivatalos facebook oldalán! Időjárás-jelentés, 2020. június 27. 10:15 Híradó, 2020. 10:00

1. Store
  2. NB II: a DVTK kikapott a Szparitól, hétgólos meccs Győrben - NSO
  3. DVTK - Békéscsaba 3-4 - Amíg Élek Én

Store

A meccsből hátralévő időben a Csákvárban már nem volt annyi, hogy még egy találatot bevigyen, így a győzelmet a Diósgyőr szerezte meg. A piros-fehérek az újabb győzelmükkel kilenc meccsesre nyújtották veretlenségi sorozatukat, és mivel a forduló előtt a tabellán előttük álló Vasas nem tudott nyerni, a DVTK várhatja az élről a téli szünet utáni, január 30-i folytatást – éppen a Vasas elleni idegenbeli csúcsrangadót. 3 –2 Ebből a diósgyőri akcióból nem lett gól (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország) NB II, 20. FORDULÓ December 12. Budafok–III. Kerületi TVE 0–3 Dorog–Nyíregyháza 2–0 Tiszakécske–ETO FC Győr 0–1 Szentlőrinc–Szolnok 2–0 Budaörs–Kecskemét 0–3 Soroksár–Siófok 0–1 Ajka–Vasas 2–2 DVTK–Aqvital FC Csákvár 3–2 Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1–2 Szombathelyi Haladás–PMFC 0–1 AZ ÁLLÁS 1. Diósgyőri VTK 20 12 6 2 38–19 +19 42 2. Vasas FC 20 12 5 3 37–16 +21 41 3. Kecskeméti TE 20 11 5 4 32–16 +16 38 4. Szombathelyi Haladás 20 11 4 5 23–13 +10 37 5. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 20 10 5 5 27–15 +12 35 6.

Nincs felvitt élő közvetítés! Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában. Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.

90. perc: Márkvárt ívelte előre a labdát, amelyet a 16-os vonalánál Brkovic fejelt le Polgár elé. A védő 7 méterről a felső lécet találta el, a kipattanó Tabakovic elé került, aki 5 méterről a bal alsó sarokba lőtt, 1-1. (A borítóképen: Rui Pedro (a labdával) tör előre) labdarúgás Videó OTP Bank Liga 2019. április 4. 8:00 Az OTP Bank Liga 27. fordulójában hazai pályán játszik a DVTK a Haladás ellen szombaton 17 órától (tv: nincs közvetítés, online stream:). A találkozóról élő, szöveges közvetítést adunk a DVTK hivatalos csatornáin. A találkozó kezdetéig pedig a jobb oldali (mobil nézetben: fenti) navigációs sáv segítségével meg lehet nézni, hogyan várja Fernando Fernández vezetőedző a találkozót, illetve a jegyvásárlással kapcsolatos hasznos információk is olvashatók. Vezetőedző: Joan Carrillo. Diósgyőri VTK: Danilovic (8) – Shestakov (6), Polgár (6), Brkovic (7), Vági (6) – Márkvárt (6), Iszlai (7) – Hasani (6), Rui Pedro (5), Kiss T. (6) – Ivanovski (6). V ezetőedző: Feczkó Tamás. Csere: Rui Pedro helyett Molnár G. (-) a 64., Ivanovski helyett Tabakovic (-) a 75., Hodzic helyett Futács (-) a 83., Petryak helyett Milanov (-) a 89., Nikolic helyett Elek Á.

NB II: a DVTK kikapott a Szparitól, hétgólos meccs Győrben - NSO

2022. május 21. szombat Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont 38. 2022. május 22. vasárnap BMTE eredmény 2022. március 20. vasárnap 18:00 Miskolc, Generali Aréna 0-0 Női Amatőr NB I. 16:30 Győr, Egyetemi Edzőcsarnok Győr U23 DVTK U23 29. Budapest, III. Ker. TVE Sporttelep III. Kerület 0-1 Leány Országos U19 13:00 FTC U19 leány DVTK U19 leány 3-0 NB III. Keleti-csoport 26. 11:00 DVTK tartalék Kolorcity KBSC 0-2 1. 2022. március 19. szombat Győr Városi Egyetemi Csarnok Leány Országos U17 14:30 DVTK U17 leány FTC U17 leány 2-4 Leány Országos U15 DVTK U15 leány FTC U15 leány 0-5 13. Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion 5-1 U17 B-csoport Gyirmót, Alcuferr Stadion Gyirmót 2022. március 17. csütörtök Női Magyar Kupa 4. 2022. március 16. szerda 4-0
  1. Atlant gel vélemények
  2. Dvtk Meccs Élő Közvetítés – Apartment Afia
  3. NB3.hu
  4. MTK Budapest Dvtk Élő eredmények, videó streamek és H2H eredmények
  5. Mérkőzések - DVTK
  6. Dvtk meccs élő közvetítés online magyarul

V. : Berke (Theodoros, Bornemissza; Szilasi, Hanyecz). Mol Fehérvár FC: Kovácsik (7) – Nego (7), Musliu (7), Stopira (6), Hangya (6) – Houri (6), Pátkai (6) – Bamgboye (6-2=4), Hodzic (5), Petryak (7) – Nikolic (5). DVTK 2020. 05. 15. 13:08 Bukrán Erik szerződést hosszabbított a Diósgyőrrel A fiatal kapus élt az eddig kapott lehetőséggel, a klub elégedett vele, a jövőben alapembere lehet a klubnak. Ma bebizonyosodott, hogy van másik arca is a csapatnak, hogy védekezésben is jó teljesítményre vagyunk képesek. De őszintén el kell mondani, hogy úgy szereztünk ma 1 pontot, hogy Danilovic volt a mezőny legjobbja. Percek, események 68. perc: Bamgboye kaszálta el Brkovicot a vendég térfelén, amiért sárga lapot kapott, és mivel ez volt neki a második ilyen lapot érő szabálytalansága ezen a meccsen, a piros is előkerült, 10 főre fogyatkozott a Fehérvár. 88. perc: Nego indult meg előre, lövése egy védőről levágódott, Pátkai ismételt, ő sem járt jobban, ám a játékszer Nego elé csorgott, aki középről, 11 méterről, laposan a kapu jobb oldalába helyezett, 1-0.

DVTK - Békéscsaba 3-4 - Amíg Élek Én

75. perc: GÓL, 3 –2! Németh M. ívelt balról keresztbe, a labdát Molnár G. vette le 16-oson belül, a jobb oldalon, majd 12 méterről, félmagasan, a kapu bal oldalába bombázott. 73. perc: Újabb kettős csere, ezúttal a hazaiaknál, Zsolnai helyett Németh M., Horváth Z. helyett Bertus állt be. 71. perc: Ominger kapott sárga lapot. Zsolnai Richárd labdabűvölés közben (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország) 71. perc: Kocsis jó átadásával Eperjesi került gólhelyzetbe a jobb oldalon, de a kaputól 6 méterre, lövés helyett passzal próbálkozott, ami pontatlan lett. 70. perc: Magyar Zs. jobboldali szabadrúgásból bombázott a hazai kapu fölé. 65. perc: GÓL, 2 –2! Könyves próbált meg felszabadítani a saját 16-osán belül, úgy tűnt sikerrel, de közben eltalálta Kártikot, a játékvezető pedig 11-est ítélt. A büntetőt Takács T. vágta a jó irányba mozduló Póser mellett a bal alsó sarokba. 63. perc: Kettős csere a vendégeknél, Molnár R. helyett Kártik, Torvund helyett Mim állt be. 61. perc: Murai középről, 18 méterről eleresztett, a kapu bal oldalába tartó lövését öklözte szögletre Póser.

labdarúgás Videó OTP Bank Liga 2019. április 4. 8:00 Az OTP Bank Liga 27. fordulójában hazai pályán játszik a DVTK a Haladás ellen szombaton 17 órától (tv: nincs közvetítés, online stream:). A találkozóról élő, szöveges közvetítést adunk a DVTK hivatalos csatornáin. A találkozó kezdetéig pedig a jobb oldali (mobil nézetben: fenti) navigációs sáv segítségével meg lehet nézni, hogyan várja Fernando Fernández vezetőedző a találkozót, illetve a jegyvásárlással kapcsolatos hasznos információk is olvashatók.

Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Football Diósgyőri VTK - Újpest az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Angyalok a földön o Nagy tüzép sárospatak nyitvatartás Havanese eladó samsung-szervíz-debrecen July 22, 2021, 7:38 pm

Saturday, 02-Jul-22 19:16:10 UTC tekercses-zsindely-felrakása